Nowoczesny lokal mieszkalny z ogrodem o powierzchni 103,5 m2 przy ul. Długiej w Luboniu.
Lokal wyposażony w ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze, rolety zewnętrzne, ściany akustyczne między lokalami, podłączony gaz, prąd, woda oraz kanalizacja miejska.
Do każdego lokalu przylegają dwa miejsca parkingowe wyłożone kostką oraz ogródek. Osiedle kameralne, składające się z zaledwie czterech lokali, w cichej uliczce, dojazd drogą asfaltową, pośród istniejącej zabudowy domów jednorodzinnych.
Przykładowy rozkład pomieszczeń:
PARTER:
PIĘTRO:
S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A
Szczegółowy standard wykończenia dostępny w biurze pośrednika. Zastosowane materiały są nowe, posiadają atesty i spełniają normy budowlane.
Lokal sprzedawany w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru. Zakup nieruchomości za naszym pośrednictwem gwarantuje 100% bezpieczeństwo transakcji.
Cena od 599.000 zł
Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.
Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania na zakup nieruchomości. Współpracujemy z notariuszem, doradcą finansowym oraz prawnikiem.
Przystanek Nieruchomości – Twój pośrednik
os. Bolesława Śmiałego 11, Poznań
e-mail: przystanek.nieruchomosci@gmail.com
tel. 500 114 872
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów.
PRZYSTANEK NIERUCHOMOŚCI
os. Bolesława Śmiałego 11
60 - 682 Poznań
tel. 500 114 872
e-mail: przystanek.nieruchomosci@gmail.com
Godziny otwarcia: pon. pt. 10.00 - 16.00 / wt. śr. czw. 10.00 - 17.00
NUMER LICENCJI: 27019